Pomóż oszczędzać wodę

data publikacji: 26 czerwca, 2026 Ostatnia aktualizacja: 26 czerwca, 2026

Przed nami fala upałów! W takie dni zużycie wody znacząco wzrasta, co obserwujemy w sieci wodociągowej w naszych codziennych zestawieniach. Dlatego apelujemy do Państwa – naszych klientów -korzystajcie z wody w sposób świadomy i odpowiedzialny.

W PEWIK GDYNIA Sp. z o.o. codziennie pracujemy nad tym, aby mieszkańcy mogli korzystać z bezpiecznej i wysokiej jakości wody. Nasi pracownicy przez całą dobę monitorują pracę sieci wodociągowej, dbają o jej sprawność oraz reagują na wszelkie sytuacje wymagające interwencji. To codzienna praca wielu osób, dzięki której woda płynie do Waszych domów niezawodnie każdego dnia. ????‍♀️????‍♂️
????️ Teraz, szczególnie w czasie wysokich temperatur, zachęcamy Państwa do racjonalnego korzystania z tego cennego zasobu:
– podlewajmy ogrody rano lub wieczorem, gdy parowanie jest mniejsze,
– korzystajmy z deszczówki, jeśli mamy taką możliwość,
– ograniczmy napełnianie lub wymianę wody w basenach – róbmy to z rozwagą i planujmy to z wyprzedzeniem,
– unikajmy niepotrzebnego marnowania wody.
???? ???? My dbamy o wodę. Ty pomóż ją oszczędzać. Dziękujemy!

Share
Kr@nik